SCAE Authorised Trainers and Certifiers in Nederland

SCAE Authorised Trainers:

Buscaglione Espresso
Wendy Veken
Yvette van Beers
De Corridor 7
3621 ZA Breukelen
T +31 346.258.002
E wendy@buscaglione.nl
E yvette@buscaglione.nl
www.buscaglione.nl

Cocoon Coffee
Rose van Asten 06 452 06 111
Liesbeth Sleijster 06 427 15 461
Bezoekersadres:
Binderskampweg 29 U36a
6545 CA Nijmegen
info@cocooncoffee.nl
www.cocooncoffee.nl

De Leopold Koffieschool 

Trainingslocatie: Grebbeberglaan 15 (gebouw “De Pionier”)

3527 VX Utrecht
telefoonnummer: 06 21 85 92 98
Postadres: Lombokstraat 37 
3531 RB Utrecht
e-mail: info@koffieschool.nl
www.koffieschool.nl

Daniele Palma Coffee Art
www.danielepalma.com
Mobiel:0647227153
Alleen ‘Basic Coffee Knowledge’ certificering,  in het Engels.

 CoffeeXperts

Tosca Schuitemaker
de Star 4K
1601 MH Enkhuizen
0228 526 835
06 22 14 14 41
tosca@coffeexperts.eu

Dutch Barista Coffee
Björn Aarts
Schuttersstraat 25-E
6191 RZ Beek(Lb.)
telefoon: 046 7502619
e-mail: info@dutchbaristacoffee.nl
www.dutchbaristacoffee.nl

International Tea & Coffee Academy/Ultimate Espresso
Richard Schukkink
Bezoekadres:
Gildenveld 8
3892 DG Zeewolde
Postadres:
Vuurvlinder 1
3892 GC Zeewolde
telefoon: 036 522 3076
mobiel: 06 12 80 25 93
e-mail: info@itcacademy.nl
www.itcacademy.nl

World of Barista
Ulas Tarakci
Bezoekadres: 
Martinikerkhof 10
9712 JG Groningen
Telefoon: 06-285 71 863
e-mail: barista@feithhuis.nl
Website: www.baristatraining.nl

Tony Overbeek
Zwarte Kaaiman 6,
1704 VG Heerhugowaard
Tel.: 072-5711713
Mobiel: 06-12451853.
Alleen training in Brewing & Grinding Level 1 and 2

De hier onderstaande bedrijven zijn t/m 31-12-2013 SCAE gecertificeerd.

Heilig Boontje
Sander de Coninck
Beneluxlaan 614 
1363 BJ Almere Poort
telefoon: 0655 178 458 
www.heiligboontje.com

Screaming Beans B.V.
Dick van den Heuvel
Hartenstraat 12
1016 CB AMSTERDAM
telefoon: 020 6260966
e-mail: info@screamingbeans.nl
www.screamingbeans.nl

Wil je meer informatie over de mogelijkheden van trainingen, neem dan hier contact met ons op.

 

SCAE Certifiers in Nederland (Examinators)

AARTS, Björn info@dutchbaristacoffee.nl 
Introduction to Coffee, Barista Skills 1&2


DE CONINCK, Sander   info@heiligboontje.com 
Barista Skills 1&2


GIJSBERS, Merijn   info@merijngijsbers.nl
Introduction to Coffee,  Barista Skills 1&2


KREMERS, Mark mark.kremers@mikocoffee.com
Introduction to Coffee, Barista Skills 1&2
 

LEOPOLD, Joost info@koffieschool.nl 
Barista Skills 1&2


OVERBEEK, Tony c.a.overbeek@zonnet.nl 
Brewing level 1&2

SCHUITEMAKER, Tosca   tosca@coffeeexperts.eu
Introduction to Coffee,  Barista Skills 1&2


SCHUKKINK, Richard info@ultimateespresso.nl 
Introduction to Coffee, Barista Skills 1&2,
 Brewing 1&2

SLEIJSTER, Liesbeth liesbeth@cocooncoffee.nl 
Introduction to Coffee,  Barista Skills 1&2


TARAKCI, Ulas ulastarakci@hotmail.com 
Introduction to Coffee,  Barista Skills 1&2


TIEMES, Annemarie annemarie@scae.com 
Introduction to Coffee, Barista Skills 1&2


VAN ASTEN, Rose rose@cocooncoffee.nl 
Introduction to Coffee,  Barista Skills 1&2


VAN BEERS, Yvette  yvette@buscaglione.nl
Introduction to Coffee,  Barista Skills 1&2


VAN DEN HEUVEL, Dick dick@acecoffee.nl 
Barista Skills 1&2


VEKEN, Wendy wendy@buscaglione.nl
Basic Coffee Knowledge,  Barista Skills 1&2

Share on Google+Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someone